Záměr pronájmu bytů v čp. 32

Úřední deska | Datum zveřejnění: 25.11.2022

Oznámení o výběrovém řízení na pronájem bytů realizovaných v rámci projektu: „Stavební úpravy pošty a bytů čp. 32 v Kounově“.

Předmětem je oznámení o zahájení výběrového řízení pro výběr uchazečů – nájemníků do 4 bytů v domě čp. 32 v obci Kounov.
viz. soubor
Oznámení výběrového řízení K32

Vymezení bytů k pronájmu4 bytové jednotky umístěné v domě čp. 32 v obci Kounov.

Byt č. 1 (přízemí) 2+kk o celkové výměře 54,24 m2, sestávající se z 2 samostatných pokojů, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny a WC a příslušenství: varná el. deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem, odsávač par.

Byt č. 2 (přízemí) 1+ kk o celkové výměře 35,22 m2, sestávající se z 1 samostatného pokoje, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny s WC a příslušenství: varná el. deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem, odsávač par.

Byt č. 3 (podkroví) 2+kk o celkové výměře 75,81 m2, sestávající se z 2 samostatných pokojů, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny a WC a příslušenství: varná el. deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem, odsávač par.

Byt č. 4 (podkroví) 1+ kk o celkové výměře 50,07 m2, sestávající se z 1 samostatného pokoje, kuchyňského koutu, předsíně a koupelny s WC a příslušenství: varná el. deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem, odsávač par.

viz. soubory
evidenční list_1 - 4
Příloha č. 2 - Domovní řád

Žádost a její přílohy

Přihláška k výběrovému řízení se podává formou žádosti – formuláře Žádost o pronájem bytové jednotky v domě čp. 32, společně s požadovanými přílohami.

Lhůta pro předkládání žádostí o pronájem končí dne 12.12.2022 v 19.00 hodin.

viz. soubory
Žádost o pronájem bytu